.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 1ea1cc3
 • مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس عطر گل نرگس را در روز هوای پاک در مترو شیراز به شهروندان شیرازی تقدیم کرد.
  تقدیر مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس از فعالان ناوگان قطار شهری و شهروندانی که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند در روز هوای پاک
 • 1397/11/23 سه‌شنبه2019-02-12T08:06:01+03:30.
 •  
  • 1397/10/29 شنبه13:00

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس: سعید محمودی طی مراسمی که در ایستگاه مترو  میدان احسان در روز 29 دی ماه روز ملی هوای پاک برگزار شد از مهندس حسن مرادی مدیر عامل قطار شهری و کارکنان پرتلاش قطار شهری با اهداء گل تقدیر بعمل آمد. همچنین در این مراسم مدیر کل حفاظت محیط زیست با همراهی مدیر عامل قطار شهری شیراز با اهداء دسته های گل نرگس از شهروندانی و مسافران مترو به خاطر استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و تاثیر در کاهش بار آلودگی کلان شهر شیراز تقدیر کرد.

  دکتر محمودی در بخشی از سخنان خود خطاب به مدیر عامل قطار شهری و کارکنان آن دستگاه اظهار کرد: استفاده از مترو به میزان قابل توجهی در کاهش آلودگی هوا موثر است. وی با بیان اینکه صنعت مترو در دنیا پیشرفت چشمگیری داشته و مترو یک سرمایه بزرگ زیرساختی است افزود: مترو جزو شاخص های زیرساختی توسعه یک کشور محسوب می شود که علاوه تسهیل در حمل و نقل  شهروندی در رونق اقتصادی موثر بوده و با کاهش مصرف سوخت به حفظ شرایط پایدارمحیط زیست منجر خواهد شد.

  مدیر کل محیط زیست فارس تاکید کرد: استفاده شهروندان  از وسایل حمل و نقل عمومی علاوه بر صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان به تمام مناطق شهری به سلامت مردم در کلان شهر شیراز کمک شایانی خواهد کرد. وی اظهار امیدواری کرد مردم کمتر از خودرو تک سرنشین استفاده کنند و مانند تمام کشورهای پیشرفته فرهنگ دوچرخه سواری و استفاده از اتوبوس های شهری و مترو نهادینه شود.

  در پایان این مراسم شرکت پگاه فارس با لقمه های صبحانه سالم از شهروندان شیرازی پذیرایی کرد.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ