.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 25d67dd
 • مراسم گرامیداشت روز جهانی تالاب در استهبان فارس برگزار شد
 • 1397/11/21 يكشنبه2019-02-10T12:47:41+03:30.


 • گرامیداشت 2 فوریه مصادف با 13 بهمن ماه در سراسر استان فارس به طور مداوم در حال انجام است در همین راستا روز جهانی تالابها در شهرستان استهبان و در مجاورت تالاب بختگان با حضور رییس و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست استهبان، امام جمعه این شهرستان،جمعی از مسوولان، تشکل های مردم نهاد، مدارس محیط زیستی، جوامع محلی دهستان خیر در نزدیکی تالاب بختگان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس: در گرامیداشت این رور جهانی  که با همکاری گروه مردمی دیده بان استهبان و مدارس محیط زیستی شهرستان(یارمهربان و اتیه و...) برگزار شد، برنامه های متنوع و متعددی از جمله: نصب بنر در سطح شهر، مسابقه دوچرخه سواری، مسابقات دانش آموزی، اردوی بازدید دانش آموزی، نمایشگاه عکس تالاب و مصنوعات بازیافتی به همراه نقاشی، مقاله و فضاسازی در مدرسه محیط زیستی یار مهربان انجام شد.

  صفایی رییس اداره محیط زیست شهرستان استهبان اظهار داشت: فراخور ارزشهای دیرین تالاب بختگان برای مردم شهرستان استهبان، مشارکت و همکاری کلیه احاد و گروهها و مسئولین شهرستان در برنامه های گرامیداشت روز تالاب، قابل توجه و تقدیر است.

   در ادامه این برنامه ها در تاریخ 17بهمن، برنامه های آموزشی به همراه پخش کلیپ، پرسش و پاسخ و ... در مدرسه دخترانه شهدای فرهنگی و دبستان آتیه انجام شد. و هم‌چنین در همان روز در دو نوبت صبح وعصر نمایشگاه عکس محیطی با موضوع تالاب بختگان، در اداره آموزش و پرورش و شهرداری استهبان اجرا شد
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ