.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: a4b7a43
 • به مناسبت گرامیداشت دوم فوریه: مراسم روز جهانی تالاب در حاشیه تالاب مهارلو برگزار شد
 • 1397/11/14 يكشنبه2019-02-03T11:20:17+03:30.
 • به مناسبت گرامیداشت دوم فوریه مصادف با 13 بهمن ماه روز جهانی تالاب جمعی از مردم و مسولان استان و شهرستان سروستان در حاشیه تالاب مهارلو گرد هم آمدند و به برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی در خصوص اهمیت حفظ تالاب ها پرداختند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس این مراسم به همت  اداره کل حفاظت محیط زیست فارس و با همکاری سازمان های مردم نهاد میراث ماندگار بختگان، انجمن محیط زیست، بقاء و سلامت سروستان و گروه عاشقان طبیعت  شهرستان سروستان برگزار شد.

  گروه کودک و نوجوان ماهان با اجرای برنامه های شاد و کودکانه مانند شعر و طنز باعث شدند که افکار عمومی به حفظ تالاب جلب شود.

  نبی الله مرادی معاون فنی اداره حفاظت محیط زیست فارس در این مراسم گفت: بیشترین دلیل خشکی تالاب ها سوء مدیریت طی سالیان گذشته است که احیا و بازسازی این مهم نیازمند تلاش روز افزون و  نگاهی نو است.

  وی با بیان اینکه شعار جهانی "ما در برابر تغییرات اقلیمی ناتوان نیستیم" امسال از طرف کنوانسیون رامسر اعلام شده است افزود: باید نشان دهیم که به عنوان انسان متفکر می توانیم لااقل بخشی  ازخسارتهای انسانی که به طبیعت وارد کرده ایم را جبران کنیم.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ