.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 32940a5
 • پذیرفته شدن 4اثر محیط زیستی در جشنواره رسانه ای ابوذر در استان فارس
 • 1397/9/7 چهارشنبه2018-11-28T10:39:22+03:30.
 •  

  پذیرفته شدن 4اثر محیط زیستی در جشنواره رسانه ای ابوذر در استان فارس

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر، در ابتدای آذرماه در سالن «شهید رکنی» صدا و سیمای مرکز فارس با همکاری اداره‌کل حفاظت محیط زیست فارس، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس و بسیج رسانه استان برگزار شد.

  دکتر محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس گفت: به پیشنهاد این اداره کل موضوعاتی چون معضل پلاستیک، سختی کار محیط بان و مشارکت مردم در حفظ محیط زیست در محورمسابقات این جشنواره قرار گرفت. و در پایان هدایایی از سوی این اداره کل برای تقدیر از فعالان رسانه ای دوست دار محیط  زیست به دبیرخانه جشنواره ابوذر اهداء شد

  وی افزود: در خبر استانی، آقای محمد امین افشار پور با خبری تحت عنوان " داغ خشکسالی بعلاوه تیر سود جویی، می دهد ذغال" موفق به دریافت تندیس، لوح سپاس و هدیه به مبلغ 5 میلیون ریال و خانم نغمه هنردار با خبری با عنوان " محیط بانی شغلی سخت با خطر فراوان" موفق به اخذ لوح سپاس و هدیه به مبلغ سه میلیون ریال شدند. همچنین خبرنگار فرامرز کشاورز نفر اول بخش کاریکاتور موفق به دریافت تندیس، لوح سپاس و هدیه به مبلغ 5 میلیون ریال و آقا احمدرضا سهرابی نیز مقام دوم را در محور کاریکاتور با عنوان " معضل پلاستیک" کسب نمود.

   گفتنی است: اداره‌ کل حفاظت محیط زیست فارس در برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس در محورهای معضل پلاستیک در بخش کاریکاتور و سختی‌های کار محیط بانان در بخش خبر و موضوع مشارکت مردم در حفظ محیط زیست در بخش عکس، مشارکت داشت اما هیچ یک از عکس های موضوع آخر حائز مقام برتر نشدند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ