.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 1d7bf14
 • ظهور سازمان بسیج در ایران به منزله تشکیل بزرگترین و حقیقی ترین سازمان مردم نهاد بوده است
  برگزاری شکوهمند هفته بسیج،  میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) در اداره کل حفاظت محیط زیست فارس
 • 1397/9/11 يكشنبه2018-12-02T07:59:55+03:30.
 • به مناسبت گرامیداشت میلاد پیامبر گرامی اسلام  حضرت محمدمصطفی(ص) و  فرزند برومندشان حضرت امام جعفرصادق(ع) و  پاسداشت هفته بسیج، مجلس جشنی در روز چهارشنبه 7 آذرماه در تالار اجتماعات اداره کل حفاظت محیط زیست فارس با حضور مسئولان وکارکنان برگزار شد.

   دکتر محمودی مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس، طی سخنانی با محوریت سیره معصومین علیهم السلام، اهتمام به برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم میلاد پیامبر اسلام، جشن روز عید غدیر و نیمه شعبان  را واجب برشمرده و بهره گیری از شیوه زندگی این بزرگان را چراغ راه مسلمانان خواند.

  وی ، ارادت قلبی وعملی به خاندان محترم رسالت را سرلوحه کار تمام مسلمانان جهان و راه نجات بشریت خوانده  و راهکار برون رفت از بحران های کنونی بشر را طی طریق عملی وحقیقی در راستای فرامین این بزرگان الهی دانست،  که بی شک مأموریت آنان برای هدایت وسعادتمندی همه ابنای بشر بوده وهست.

   مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس افزود: ظهور بسیج سازندگی در ایران تشکیل بزرگترین و حقیقی ترین سازمان مردم نهاد را رقم زد و در ادامه با ارائه سخنانی پیرامون دفاع مقدس عنوان کرد: علیرغم تهاجم گسترده نیروهای بیگانه ، در طول تاریخ ایران تنها دورانی که ذره ای از مرزهای جغرافیایی این خاک مقدس کاسته نشد در طول جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بود. وی بسیج مردمی را بزرگترین  سازمان مردم نهاد دانست که با حضور قاطبه ملت، به طور خودجوش تشکیل و شجاعانه وخالصانه حفاظت وپاسداری از مام میهن را به عهده گرفت و تا اکنون نسل ها در سایه سار امنیت و آرامش حاصل از جوانمردی های این  ایثارگران، به رشد وبالندگی خود ادامه می دهند.      

  در انتهای این مراسم دو  مسابقه با عناوین سیره معصومین(ع) و زندگینامه پیامبر اکرم (ص) برگزار و به برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد. همچنین از تعدادی همکاران ساعی نیز تقدیر شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ