.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 5360a1b
 • پیشرفت چشمگیر محیط زیست فارس در حفاظت از عرصه های طبیعی، کاهش صید و شکار و افزایش کشفیات
  کشف 206قبضه اسلحه و دستگیری284 نفر متخلف تنها در دو ماه گذشته توسط نيروهاي يگان حفاظت محيط زيست فارس
 • 1397/9/5 دوشنبه2018-11-26T22:37:50+03:30. • به گزارش روابط عمومي اداره کل حفاظت محيط زيست فارس: در دو ماهه اخیر نيروهاي يگان حفاظت محيط زيست فارس284 نفر متخلف را دستگير کرده اند. این در حالیست که در دو ماهه مشابه در سال گذشته نیروهای یگان 137 قبضه اسلحه و 215 متخلف را دستگیر کرده بودند.

  مدير کل حفاظت محيط زيست فارس در اين رابطه گفت با تلاش و کوشش فراوانی که توسط یگان حفاظت محیط زیست این استان به منظور ارتقای نظارت بر حوزه شکارو صید انجام شده است همچنین در ماه های مهر و آبان 2331 مورد ادوات شکار شامل: فشنگ، قطار، دوربین ،بی سیم ،اره برقی قایق ، دام پرنده گیری، تور ماهیگیری و... کشف و ضبط شده و همچنان شاهد کاهش فرصت شکار برای شکارچیان در مناطق هستیم.

  دکتر محمودی گفت: هوشیاری و تلاش مضاعف محیط بانان، افزايش اکيپ هاي نظارتي يگان اجرايي حفاظت محيط زيست در کليه مناطق تحت نظارت محيط زيست فارس و مناسب سازی تجهیزات محیط بانان سپر حفاظتی مستحکمی ایجاد نموده و عرصه های محیط زیست تحت نظارت بیش از پیش قرار دارد، و خوشبختانه محیط زیست فارس در حفاظت از عرصه های طبیعی و کاهش صید و شکار و افزایش کشفیات پیشرفت چشمگیری داشته است.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ