اخبار پسماند

.

اجرای برنامه های متعدد پاکسازی در مورخ ۱۵ سپتامبر، مصادف با ۲۴ شهریور ماه، روز جهانی پاکسازی در استان فارس

اجرای برنامه های متعدد پاکسازی در مورخ ۱۵ سپتامبر، مصادف با ۲۴ شهریور ماه، روز جهانی پاکسازی  در استان فارس

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست انجمن های مردم نهاد استان فارس در روز جهانی پاکسازی اقدام به زدودن زباله در جای جای استان، کردند.

 پاکسازی طبیعت در شهرستان ممسنی عصر روز شنبه، منطقه تفریحی دالون به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین پاکسازی شد. شرکت کنندگان از روبروی اداره فنی-حرفه ای تا شهر بازی نیلی را از زباله پاکسازی کردند.

در این برنامه اعضای حامیان طبیعت زاگرس، انجمن نیک اندیشان پارس، بخشداری مرکزی ممسنی، دهیاری روستای گچگران و اداره حفاظت محیط زیست ممسنی، مشارکت داشتند.

پاکسازی طبیعت در شهرستان سروستان:

 همچنین به همین مناسبت در شهرستان سروستان، اطراف جاده کمربندی بین دانشگاه ازاد و خیابان رباط با همکاری روسا و کارکنان ادارات منابع طبیعی و محیط زیست،معاونت شهردار و پاکبانان و تشکلهای محیط زیستی پاکسازی شد.

برنامه پاکسازی طبیعت در شهرستان اقلید در شهرستان اقلید نیز انجمن همیاران و پاکسازان طبیعت این شهرستان، همزمان با روز جهانی پاکسازی زمین بخشی از کناره جاده ییلاقی اقلید به یاسوج را پاکسازی کردند.

‍  پاکسازی مشارکتی تشکل های،مردم نهاد استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی پاکسازی بخشی از چشمه میشی و پارک ملی دنا از زباله پاکسازی شد.

  این برنامه با همت تشکل های مردم نهاد نهضت سبز زاگرس یاسوج و پاکسازان طبیعت فارس در روز جمعه 23 شهریور ماه برگزار شد و حجم زیادی از زباله توسط این تشکل ها و کارکنان حفاظت محیط زیست جمع آوری و به مکان مناسب منتقل شد

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"