اخبار برگزیده

برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست فارس

جلسه شورای اداری حفاظت محیط زیست فارس روز یکشنبه در تاریخ 14/7/98 با حضور مدیرکل، معاونان و روسای ادارات تابعه و روسای ستادی در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، در جلسه شورای اداری حفاظت محیط زیست فارس که به ریاست حمید ظهرابی؛ مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس برگزار شد، در ادامه تعدادی به نمایندگی رؤسای ادارات محیط زیست شهرستانها و رؤسای ادارات ستادی با بیان مشکلات و قابلیتهای قابل ارتقاء در حوزه کاری خود به بحث وتبادل نظر پرداختند.

حمید ظهرابی، ضمن تقدیر از محیط بانان، از اقدامات صورت گرفته در راستای حفاظت محیط زیست استان بر لزوم تدوین و اجرای برنامه های کار آمد تاکید کرد.

ظهرابی با ابراز خرسندی از توفیق خدمت در استان بیان داشت: فارس مهد فرهنگ وتمدن است و از نظر محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سرآمد است و انتظار است روابطی که بین پرسنل حاکم است و یا بین محیط زیست و سایر بخش ها وجود دارد. متناسب با فرهنگ و تمدن استان فارس و مبتنی بر اخلاق و آموزه های دینی باشد.

 ظهرابی افزود: امید دارم  که خیر خواهی، انصاف، صداقت، برادری و اخلاق در بین همکاران رشد نموده و فضای همدلی برای خدمت ایجاد شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس با تاکید بر برنامه محوری گفت: باید بدانیم در طول سال چه کارهایی می خواهیم انجام دهیم و در آن راستا تلاش کنیم و این امر محقق نمی شود مگر با یک برنامه جامع که بر پایه تفکر علمی، استفاده از تکنولوژی نوین و همچنین مشارکت پذیری تدوین شود.

ظهرابی خطاب به روسای ادارات و شهرستان ها گفت: با برنامه محوری و استفاده از علم و آگاهی با دانشگاه ها تعامل بیشتری داشته باشید و از ظرفیت اتاق فکر و تجربیات دیگران بهره مند شوید.

در پایان در راستای اهداف جلسه تصمیماتی اتخاذ گردید و مباحث و موضوعاتی نیز در دست بررسی قرار گرفت.

عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد