اخبار برگزیده

دیدار فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهر با رییس و کارکنان محیط زیست

دیدار فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهر با رییس و کارکنان محیط زیست

در ششمین روز از هفته محیط زیست سرهنگ کرمی؛ فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهر به همراه جانشین خود سرهنگ رمضانی، نوروزی؛ رئیس عقیدتی ناجا شهرستان و سروان شفیعی برای عرض تبریک و هم اندیشی با رئیس و پرسنل اداره محیط زیست شهرستان مهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس علیرضا فرجی؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهر گفت: روز شنبه مورخ 1400/3/22 همزمان با گرامیداشت ششمین روز از هفته محیط زیست در دیدار فرماندهی نیروی انتظامی با کارکنان این اداره، سرهنگ کرمی؛ فرماندهی ناجا شهرستان ضمن تبریک هفته محیط زیست از تلاش ها و همکاری های صورت گرفته کارکنان این اداره و تعامل آنان با ناجا شهرستان تقدیر و تشکر کردند.

سرهنگ کرمی با اشاره به نگاه مقام معظم رهبری که فرمودند محیط زیست و حفظ و صیانت از آن یک مسئله حیاتی است و بر گرفته از تعالیم اسلام است، آن را یک وظیفه همگانی برشمرده و یاد شهدای محیط زیست را گرامی داشت.

ایشان برای هرگونه همکاری در زمینه جلوگیری از تخلفات زیست محیطی و شکار و صید اعلام آمادگی کرد.

در ادامه علیرضا فرجی ضمن تشکر و قدردانی از فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و ناجا در طول یکسال خواستار همکاری و تعامل دوجانبه شده و حمایت نیروی انتظامی را در پشتیبانی از محیط بانان به منظور ایجاد امنیت و جلوگیری از تخلفات محیط زیستی بسیار ارزشمند و ضروری برشمرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 شعار سال 1400 «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»