اخبار برگزیده

سومین فصلنامه ملی الکترونیکی «محیط بان» منتشر شد

سومین فصلنامه ملی الکترونیکی «محیط بان» منتشر شد

نشریه الکترونیکی ملی ​ محیط بان با تلاش علاقمندان به محیط زیست کشور ​ در فصل زمستان منتشر شد.

​به گزارش روابط اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، حمید ظهرابی، مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس با اشاره به انتشار سومین شماره فصلنامه ملی الکترونیکی «محیط بان» در فصل زمستان گفت: این شماره با همراهی تعدادی از دوستداران، محیطبانان و همچنین حمایت معاونت آموزش و مشارکتهای مردمی سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شد.
 

وی خاطر نشان کرد: نشریه الکترونیکی محیط بان تلاشی است برای ثبت و انتشار تجربه ها و دانش کاربردی همه دوستداران و فعالان محیط زیست تا با بهرهمندی از آن، در محیط بهتری زندگی کنیم.
 

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس ابراز داشت: محیط بانان با استفاده از این بستر فراهم شده میتوانند مشکلات و دغدغههای خود را با همۀ دوستداران محیط زیستی کشور در میان بگذارند تا با همفکری و همافزایی، مناسبترین راهکار را انتخاب کنند. بنابراین انتظار بر این است که علاقمندان به این حوزه، به ویژه محیطبانان در سراسر کشور، یاریگر فصلنامه محیطبان بوده و در تولید و تدوین مطالب اهتمام بخشند.
 

این مقام مسوول افزود: دوستداران طبیعت می توانند با ارسال مطالب، تجربه، خاطره و عکسهایشان به انتشار هر چه بهتر شمارههای بعدی فصلنامه به ما یاری رسانند و برای حفاظت بهتر از محیط زیست سرزمینمان، در ثبت تجربهها و انتشار آن برای عموم مردم، کوشا باشند.
 

با عضویت در فصلنامه محیطبان (https://mohitban1400.ir) و فرستادن مطالب خود حامی انتشار این فصلنامه باشید.​

عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال ۱۴۰۱ "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین"