اخبار برگزیده

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس در دیدار با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس: ائمه جمعه و جماعات نقش موثری در ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست دارند

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس در دیدار با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس: ائمه جمعه و جماعات نقش موثری در ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست دارند

عطا پورشیرزاد مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس، هم زمان با دهه مبارک فجر در دیدار با حجه الاسلام والمسلمین ملک مکان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با بیان اینکه همه ظرفیت های قانونی برای حفاظت از محیط زیست استفاده می شود اظهار داشت: تریبون های رسمی و ائمه جمعه و جماعات نقش موثری در ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست دارند.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، پورشیرزاد در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، با تقدیر از تلاش های حجت الاسلام ملک مکان در زمینه فرهنگ سازی دوستی با طبیعت و حفظ انفال الهی گفت: حفظ، حراست و صیانت از محیط زیست وظیفه شرعی، قانونی و انسانی همگان است.

وی با توصیه به مردم جهت حفظ طبیعت و محیط زیست گفت: در آموزه های دینی بر استفاده از طبیعت برای جلای جسم و روح انسان بسیار تاکید شده است، پایبندی به توصیه های دینی و اسلامی موضوعی است که باید فرهنگ سازی شود و از تریبون های رسمی این موضوع ترویج شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس با بیان اینکه محیط زیست و طبیعت امانتی الهی در دست مردم برای نگهداری مناسب آن جهت تحویل به آیندگان است، گفت: پاکسازی و نظافت طبیعت پیرامون زندگی انسان بسیار ضروری است.

حجه الاسلام والمسلمین ملک مکان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس نیز با تقدیر از خدمات مدیر کل محیط زیست فارس با بیان احادیث و روایات اسلامی اهمیت محیط زیست و طبیعت و لزوم پاسداشت از آن را یاد آور شد.

حجت الاسلام ملک مکان همچنین با قدردانی از تلا شهای محیط بانان برای حفاظت از انفال آلهی کار آنان را ستود و آن را نمونه پایبندی به آموزه های دینی و اسلامی دانست.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"