اخبار استان

نشست صمیمانه معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با کارشناسان و محیط بانان استان فارس

نشست صمیمانه معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با کارشناسان و محیط بانان استان فارس

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس: در روز پنجشنبه 23 خرداد ماه، دکتر دانشیان؛ معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست در جمع کارشناسان و محیط بانان استان فارس حضور یافت.

در ابتدای جلسه، مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس، این استان را یکی از ارزشمند ترین استان ها از لحاظ جایگاه محیط زیستی بر شمرد و گفت: استان فارس از لحاظ حوضه های آبی کاملا مستقل است و از حوضه دیگری تغذیه نمی شود.

 وی افزود: گرچه در سال آبی گذشته بارندگی ها وضعیت مساعدی را داشته اند اما با این وجود همکاران ما روزهاست که درگیر جمع آوری جوجه فلامینگو هایی هستند که در اثر خشکی تالاب ها شرایط زیستشان به مخاطره افتاده است.

دکتر محمودی در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه عملیات انتقال فلامینگو ها از دریاچه بختگان در حال انجام است.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای محیط بان، یکی از برنامه های خود را تعیین وقت ملاقات ویژه ی پرسنل و محیط بانان برشمرده و افزود: ما باید گوش شنوای کارکنان باشیم و در این مسیر و به منظور شایسته سالاری به دنبال استعداد ها و مغز های روشنی باشیم که به جایی متصل نیستند.

دکتر دانشیان با اشاره به لایحه ی حمایت از محیط بانان، گفت: تصویب این لایحه، ضمن اینکه حاشیه امنی برای محیط بانان ایجاد می کند عامل بازدارنده برای متخلفین نیز خواهد بود.

وی همچنین تفویض اختیار در نود درصد امور به مدیران کل استان ها را به شدت در تسریع روند موثر دانست.

در این مراسم از ده تن از کارکنان پر تلاش اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، توسط دکتر دانشیان تقدیر شد.

عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"