اطلاعیه

1401/8/3 سه‌شنبه اطلاعیه برگزاری دوره آموزشی ویژه شکارچیان دوره آموزشی با موضوع آشنایی با مسائل و مباحث زیست محیطی ،آشنایی با قوانین و مقررات شکار و صید و نحوه حفاظت از محیط زیست ویژه شکارچیان استان فارس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، باتوجه به سیاست ها ودستورالعمل های سازمان حفاظت محیط زیست کشور، کلیه شکارچیان محترم پس از ثبت نام در سامانه جامع محیط زیست (آدرس : iranemp.ir) میبایست قبل از اخذ دفترچه شناسایی شکارچیان در دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات شکار و صید و نحوه حفاظت از محیط زیست شرکت نمایند. جهت شرکت در دوره از طریق سامانه frlms.smtc.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. تاکید میگردد صدور دفترچه منوط به شرکت در این دوره می باشد .
مراحل عضویت  و ثبت نام  در سامانه به صورت گام به گام
مراحل عضویت :
گام اول : ورود به سامانه frlms.smtc.ac.ir و انتخاب عضویت
گام دوم : وارد نمودن شماره همراه در دسترس
گام سوم : پس از دریافت کد تایید اطلاعات خواسته شده را تکمیل فرمایید ( توجه : نیازی به انتخاب دستگاه محل خدمت نیست )
نکته : نام کاربری و رمز عبور را الزاما کد ملی انتخاب فرمایید .
گام چهارم : پس از اطمینان از تکمیل فرم به صورت صحیح گزینه تایید را انتخاب نمایید .
مراحل ثبت نام :
گام اول: پس از وارد شدن به سایت روی گزینه ی ورود کلیک کرده , نام کاربری و رمز عبور (کد ملی می باشد) را وارد نمایید.  از منوی سمت راست وارد صفحه ی اصلی سایت شوید.  دوره در صفحه اصلی سایت بارگذاری شده (اسلایدهای حرکتی ). دوره دو گروه می باشد گروه اول 11/08/1401 و گروه دوم 18/08/1401 . به دلخواه گروه مورد نظر را انتخاب نمایید و گزینه ی ثبت نام , ثبت نام من و در نهایت روی پرداخت کلیک کرده و با پرداخت آنلاین ثبت نام خود را نهایی کنید.
درصورت داشتن هر گونه مشکل در نحوه ثبت نام با شماره های 07132272438 و 07132284323 تماس حاصل فرمایید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"