جوابیه

جوابیه:  شهرداری شیراز به جای فرار به جلو پاسخگو باشد
جوابیه: شهرداری شیراز به جای فرار به جلو پاسخگو باشد
جوابیه: شهرداری شیراز به جای فرار به جلو پاسخگو باشد پیرو اظهار نظرهای کذب و غیر کارشناسانه مقامات شهرداری در پی خبر هرس بی موقع درختان در خیابان اردیبهشت شهر شیراز و در پاسخ به اظهارات عجیب ایشان روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، ضمن تکذیب گفته های ایشان اعلام کرد: این اقدام غیر صحیح، نادرست و غیر کارشناسی در روز پنجشنبه 98/02/19 و در حضور تعداد زیادی از مردم فهیم و دوستدار محیط زیست اتفاق افتاده و نهادهای زیست محیطی و عکاسان خبری نیز در محل حضور یافتند. گزارش نیروهای انتظامی در دو مرحله و فیلم های موجود موبایلی و دوربین های مدار بسته نیز گواه این ادعا است. 
حافظان محیط زیست هیچگونه خصومتی با نیروهای زحمتکش شهرداری نداشته و صرفا براساس وظیفه ذاتی سازمان خود مانع تخریب آشیانه پرندگان و قطع شاخ و برگ درختانی که محل تخم گذاری و جوجه آوری تعداد زیادی پرنده بود شده اند.
این اداره کل حق پیگیری قانونی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی را برای خود محفوظ می دارد و از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد نمود.
مجموعه شهرداري بهتر است به جاي فرار به جلو و طرح ادعاهاي واهي پاسخگوي اقدام غيركارشناسي خود  و از بين بردن دهها لانه پرنده باشد.
بديهي است در صورت نياز و دستور مقام محترم قضائي فيلم هاي اين اتفاق هم به مرجع قضائي ارايه مي شود و هم به  اطلاع افكارعمومي خواهد رسيد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"