محیط زیست در رسانه ها

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس خبر داد: پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری در فارس
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس خبر داد: پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری در فارس
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس خبر داد: پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری در فارس  به دنبال انتشار فیلمی در خصوص شکنجه یک قلاده سگ، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان فارس در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس خبر داد:

پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری در فارس

حیوان ازاری
عکس تزئینی است

ایسنا/فارس به دنبال انتشار فیلمی در خصوص شکنجه یک قلاده سگ، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان فارس در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.

مجتبی شکرانه، چهارشنبه ۲۳ بهمن در جمع خبرنگاران با اشاره به انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر آزار یک قلاده سگ، گفت: طرح شکایتی از سوی این اداره کل طرح و فرد خاطی شناسایی و پرونده به مراجع قضائی تحویل شده است. 

وی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی و با همکاری خوب پلیس پیشگیری، علیرغم مراجعه مکرر به محل سکونت فرد مورد نظر، موفق به دستگیری متهم نشده‌ایم.

شکرانه با تاکید براینکه انجام این اقدامات (پیگیری موضوع حیوان آزاری) در حوزه وظایف سازمان حفاظت محیط زیست نیست، گفت: با وجودیکه متهم کلیپ عذرخواهی منتشر کرده است، ما پیگیری لازم را انجام خواهیم داد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان فارس، خاطرنشان کرد: بنا بر گزارش منابع محلی، افرادی از حامیان حیوانات به محل مراجعه و با جعل عنوان اداری خود را مامور محیط زیست معرفی کرده و سگ آزار دیده را تحویل گرفته‌اند.

شکرانه یادآور شد که این موضوع نیز از سوی اداره حفاظت محیط زیست فارس در حال پیگیری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید