محیط زیست در رسانه ها

پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری
پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری
پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس در خصوص فیلمی از صحنه شکنجه یک قلاده سگ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود، توضیحاتی ارائه کرد.

پیگیری پرونده عامل حیوان آزاری

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس در خصوص فیلمی از صحنه شکنجه یک قلاده سگ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود، توضیحاتی ارائه کرد.

پیگیری پرونده عامل حیوان آزاریبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مجتبی شکرانه فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس در خصوص انتشار کلیپ فردی که سگ اهلی را با چوب دستی مورد ضرب و جرح قرار می‌دهد، گفت: علی رغم این که حوزه وظایف این سازمان به حفاظت از حیات وحش محدود است، اما با پیگیری‌های به عمل آمده از طریق یگان حفاظت محیط زیست کشور و استان فارس و طرح شکایتی از طرف این اداره کل، فرد خاطی شناسایی و پرونده وی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

شکرانه افزود: با هماهنگی مقام قضایی و با همکاری پلیس پیشگیری و پس از چندین بار مراجعه به آدرس محل سکونت فرد متخلف متورای شده و موفق به دستگیری وی نشدیم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس اظهار داشت:با توجه به اینکه فرد مذکور کلیپ عذر خواهی منتشر کرده، با این حال، پیگیر موضوع بوده و در حال پیگرد قانونی پرونده هستیم.

شکرانه تصریح کرد: بنابر گزارش منابع محلی افرادی از حامیان حیوانات، به محل مراجعه و با جعل عنوان اداری، خود را مامور محیط زیست معرفی کرده و سگ را تحویل گرفته اند که این موضوع نیز تحت پیگیری است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید