محیط زیست در رسانه ها

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان: سال گذشته ۷۷ هزار مترمربع از اراضی ملی ارسنجان رفع تصرف شد
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان: سال گذشته ۷۷ هزار مترمربع از اراضی ملی ارسنجان رفع تصرف شد
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان: سال گذشته ۷۷ هزار مترمربع از اراضی ملی ارسنجان رفع تصرف شد ایسنا/فارس رئیس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که سال گذشته ۷۶ هزار و ۹۴۸ هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی پارک ملی و پناهگاه حیات وحش بختگان در حوزه این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان:

سال گذشته ۷۷ هزار مترمربع از اراضی ملی ارسنجان رفع تصرف شد

سال گذشته ۷۷ هزار مترمربع از اراضی ملی ارسنجان رفع تصرف شد
عکس آرشیوی است.

ایسنا/فارس رئیس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که سال گذشته ۷۶ هزار و ۹۴۸ هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی پارک ملی و پناهگاه حیات وحش بختگان در حوزه این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد.

حسن ابراهیمی گفت: با پیگیری‌های مستمر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارسنجان خلع ید و رفع تصرف از اراضی ملی از سال گذشته تاکنون به میزان ۷۶۹۴۸متر مربع در محدوده پارک ملی و پناهگاه حیات وحش بختگان محقق شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست فارس، او خاطرنشان کرد: خلع‌ ید و رفع تصرف  این اراضی ملی در اجرای حکم قضایی و بر اساس قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست و قانون مجازات اسلامی توسط ماموران این اداره و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان انجام شد.

ابراهیمی یادآور شد: با توجه به تلاش‌های مستمر در خصوص رفع تصرف اراضی ملی، از شورای حفاظت اراضی ملی (دادستان و رییس دادگستری شهرستان) به عنوان اداره تلاشگر، موفق  و پی گیر در رفع تصرفات اراضی ملی از بین سایر ادارات شهرستان در حوزه تالاب طشک، پارک ملی و پناهگاه حیات وحش بختگان لوح سپاس دریافت کرد.

به گزارش ایسنا، شهرستان ارسنجان با وسعت  ۱۴۹۶ کیلومتر مربع در ۱۲۰کیلومتری شمال شرقی مرکز استان قرار دارد و دارای 2 منطقه ممنوعه کوه خم و کوه سیاه و سایت گوزن زرد بوده و بخشی از پارک ملی و پناهگاه حیات وحش بختگان و تالاب طشک در حوزه تحت حفاظت و مدیریت این شهرستان است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید