محیط زیست در رسانه ها

رئیس پارک ملی قطروئیه: حریق منطقه بهرام‌گور به موقع مهار شد
رئیس پارک ملی قطروئیه: حریق منطقه بهرام‌گور به موقع مهار شد
رئیس پارک ملی قطروئیه: حریق منطقه بهرام‌گور به موقع مهار شد ایسنا/فارس رئیس پارک ملی قطروئیه در شهرستان نی‌ریز، با تایید خبر وقوع حریق در منطقه حفاظت شده بهرام گور، اعلام کرد که این آتش سوزی به موقع مهار شده است.

رئیس پارک ملی قطروئیه:

حریق منطقه بهرام‌گور به موقع مهار شد

حریق منطقه بهرام‌گور به موقع مهار شد
عکس دریافتی است.

ایسنا/فارس رئیس پارک ملی قطروئیه در شهرستان نی‌ریز، با تایید خبر وقوع حریق در منطقه حفاظت شده بهرام گور، اعلام کرد که این آتش سوزی به موقع مهار شده است.

مهدی پور گفت: حوالی ساعت ۱۷ عصر روز یکشنبه ۲۰ تیر، گزارشی مبنی بر وقوع آتش سوزی در منطقه حفاظت شده بهرام گور دریافت و بلافاصله اقدامات آغاز شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی محیط زیست فارس، مهدی‌پور گفت: بعد از دریافت گزارش آتش سوزی، ضمن هماهنگی با مدیریت بحران فرمانداری و همچنین منابع طبیعی شهرستان نی‌ریز، نیروهای مردمی منطقه و واحد یگان حفاظت محیط زیست قطرویه به محل نظر اعزام شدند.

او با بیان اینکه آتش‌سوزی منطقه بهرام گور، تا ساعت ۱۹ مهار شد، گفت: این آتش سوزی با همکاری پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری، ماموران محیط زیست قطروئیه، نماینده انجمن زیست بوم مشکان و نیروهای مردمی منطقه، به موقع مهار شد.

مهدی‌پور وسعت محدوده آتش سوزی را حدود ۳ هکتار برآورد و اضافه کرد: بعد از مهار آتش، برای اطمینان خاطر، پایش منطقه با حضور نیروهای حفاظت محیط زیست و تا پایان شب، انجام و از اطفای کامل آتش، اطمینان حاصل شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 شعار سال 1400 «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»