محیط زیست در رسانه ها

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ممسنی: علت مرگ دسته‌جمعی کلاغ‌ها در ممسنی فارس در حال بررسی است
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ممسنی: علت مرگ دسته‌جمعی کلاغ‌ها در ممسنی فارس در حال بررسی است
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ممسنی: علت مرگ دسته‌جمعی کلاغ‌ها در ممسنی فارس در حال بررسی است شیراز-ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ممسنی گفت: علت مرگ دسته‌جمعی کلاغ‌ها در حاشیه شهر نورآباد در حال بررسی است و با مشخص شدن نتیجه آزمایش‌ها، اعلام می‌شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست ممسنی:

علت مرگ دسته‌جمعی کلاغ‌ها در ممسنی فارس در حال بررسی است

علت مرگ دسته‌جمعی کلاغ‌ها در ممسنی فارس در حال بررسی است

شیراز-ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ممسنی گفت: علت مرگ دسته‌جمعی کلاغ‌ها در حاشیه شهر نورآباد در حال بررسی است و با مشخص شدن نتیجه آزمایش‌ها، اعلام می‌شود.

وحید شفیعیان روز دوشنبه با بیان اینکه این رویداد در روزهای گذشته رخ داده و فیلمی نیز از آن در فضای مجازی منتشر شده است افزود: تلف شدن کلاغ ها در پارک های انقلاب و کوثر نورآباد و بالاتر از محله اشکان شهر نورآباد  ۲۱ آذرماه جاری رخ داد و موضوع از سوی کارشناسان محیط زیست در حال بررسی است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ممسنی گفت: به دنبال این رخداد به اتفاق ساسان سالاری رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان به پارک انقلاب مراجعه و مشاهده کردیم تعدادی کلاغ تلف شده و تعدادی نیز زنده ولی بی‌حال بودند و قابلیت پرواز نداشتند. 

وی ادامه داد :کارشناسان محیط زیست و دامپزشکان از چندین قطعه کلاغ تلف شده، نمونه برداری کردند که نتیجه آن متعاقبا" اعلام خواهد شد.

شفیعیان مطالب منتشر شده درباره احتمال شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان این مساله را تکذیب کرد و هر گونه اظهارنظر نهایی را منوط به اعلام نتایج آزمایش‌ها دانست.

شهر نورآباد مرکز شهرستان ممسنی در غرب استان فارس قرار دارد. 

منبع: خبرگزاری ایرنا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال ۱۴۰۱ "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین"