.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 454247f
 • بازدید  معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست از پارک ملی بمو
 • 1398/3/23 پنجشنبه2019-06-13T13:57:35+04:30.
 • دکتر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست که از روز گذشته در استان فارس حضور یافته است، صبح امروز به همراه مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس از پارک ملی بمو بازدید کرد.

  دانشیان در جمع محیط بانان با اشاره به وضعیت خوب معیشتی محیط بانان استان فارس در مقایسه با سایر استان ها بیان داشت: حضور دکتر محمودی مدیر کل حفاظت محیط زیست در این استان نعمت بزرگی برای استان پهناور فارس است.

  وی ارتباطات خوب ایشان با مقامات و نمایندگان استان را یکی از دلایل موفقیت و مدیریت مطلوب در استان برشمرد.

  دانشیان همچنین با تشریح وضعیت خرید خودرو در سالهای گذشته، در خصوص تامین خودرو برای حفاظت بیشتر از مناطق تحت مدیریت استان فارس قول مساعد داد.

  مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس نیز ضمن اظهار خشنودی از تلاش ها و همت بلند دکتر کلانتری در حمایت از محیط بانان و به ویژه پیگیری های بعمل آمده برای لایحه حمایت از محیط بانان تاکید کرد: خواسته محیط بانان جز احترام و حفظ شان، منزلت و جایگاه آنان نیست و اعتقاد ما این است که محیط بانان همواره باید تلاش خود را ادامه دهند و مدیران و مسوولان پیگیر دفاع از حقوق آنان باشند.

  محمودی با اشاره به کمبود امکانات و عدم پیشرفت تکنولوژی درمناطق تحت مدیریت محیط زیست افزود: با این وجود محیط بانان پرتلاش همچنان با تعصب فراوان از محیط زیست صیانت می کنند.

   
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ