.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 254ee77
 • به مناسبت گرامیداشت دوم فوریه: مراسم روز جهانی تالاب در حاشیه تالاب مهارلو برگزار شد
 • 1397/11/14 يكشنبه2019-02-03T10:31:21+03:30.
 • به مناسبت گرامیداشت دوم فوریه مصادف با 13 بهمن ماه روز جهانی تالاب جمعی از مردم و مسولان استان و شهرستان سروستان در حاشیه تالاب مهارلو گرد هم آمدند و به برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی در خصوص اهمیت حفظ تالاب ها پرداختند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس این مراسم به همت  اداره کل حفاظت محیط زیست فارس و با همکاری سازمان های مردم نهاد میراث ماندگار بختگان، انجمن محیط زیست، بقاء و سلامت سروستان و گروه عاشقان طبیعت  شهرستان سروستان برگزار شد.

  گروه کودک و نوجوان ماهان با اجرای برنامه های شاد و کودکانه مانند شعر و طنز باعث شدند که افکار عمومی به حفظ تالاب جلب شود.

  نبی الله مرادی معاون فنی اداره حفاظت محیط زیست فارس در این مراسم گفت: بیشترین دلیل خشکی تالاب ها سوء مدیریت طی سالیان گذشته است که احیا و بازسازی این مهم نیازمند تلاش روز افزون و  نگاهی نو است.

  وی با بیان اینکه شعار جهانی "ما در برابر تغییرات اقلیمی ناتوان نیستیم" امسال از طرف کنوانسیون رامسر اعلام شده است افزود: باید نشان دهیم که به عنوان انسان متفکر می توانیم لااقل بخشی  ازخسارتهای انسانی که به طبیعت وارد کرده ایم را جبران کنیم.

   


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ