.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: cb92e3e
 • همزمان با هفته محیط زیست مراسم اختتامیه جشنواره شعر و داستان کوتاه «همسایه با طبیعت» برگزار می‌شود
  آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره داستان کوتاه و شعر «همسایه با طبیعت» فردا دوشنبه 20 خرداد ماه 98  از ساعت 9:30 در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس برگزار می‌شود.
 • 1398/3/19 يكشنبه2019-06-09T14:58:51+04:30.
 • اداره کل حفاظت محیط زیست فارس اختتامیه جشنواره شعر و داستان کوتاه «همسایه با طبیعت» را در 20 خردادماه سال جاری برگزار می کند.

   روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس اعلام کرد: این جشنواره که با همکاری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس از دیماه سال 1397 آغاز شد، ویژه مربیان و اعضای این کانون و همچنین کارکنان محیط زیست استان‌های فارس، بوشهر، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، هرمزگان و یزد، برنامه‌ریزی ‌شده است.

  ترغیب کودکان و نوجوانان به حفاظت از آب، خاک، هوا، طبیعت، تالاب ها، جنگلها؛ معرفی و شناساندن حیوانات و گیاهان و ارزش های آن به کودکان و نوجوانان، بیان ارزش‌ها و تاثیرات طبیعت بر زندگی ما، بیان وضعیت محیط زیست کنونی، مشکلات پیش رو و راهکارهای رفع مشکلات محیط زیست ، بیان رفتارهای صحیح محیط زیستی در زندگی به ویژه در مناطق گردشگری طبیعی از اهداف و محورهای محتوایی این جشنواره است.

  گفتنی است: فراخوان جشنواره سال گذشته اعلام و آثار رسیده به دبیرخانه توسط کارشناسان اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس داوری شد.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ