.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 63b6b93
 • تجهیز بیست و نه کتابخانه عمومی شیراز به شصت عنوان کتاب محیط زیستی
 • 1398/3/21 سه‌شنبه2019-06-11T13:57:29+04:30.
 • همزمان با هفته محیط زیست، تمام کتابخانه های شیراز به کتاب های محیط زیستی مجهز شدند. شفیعی سروستانی رییس اداره آموزش و مشارکت مردمی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس ضمن بیان این مطلب افزود: با اذعان به اینکه تنها راه حفظ محیط زیست و پاسداشت انفال الهی، ارتقای آگاهی مردم و جلب مشارکت آن‌ها در رسیدن به این مهم می‌باشد، برآن شدیم تا از طریق قشر فرهنگی و علاقمندان به کتابخوانی در رده های مختلف کودک و بزرگسال، آموزه‌های محیط زیستی را در سطح جامعه منتشر کنیم.

   در اسفند ماه سال گذشته طی سمیناری که تحت عنوان سواد زندگی سواد محیط زیستی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی کل استان با همکاری اداره کل کتابخانه های استان فارس برگزار شد؛ زمینه برگزاری آموزش‌های محیط زیستی با شیوه های مختلف در کتابخانه های استان فراهم شد. یکی از الزامات اجرای این طرح، وجود کتاب‌های متناسب با گروه‌های سنی مختلف و مطابق با پیشرفت‌های جهانی و بیان کننده مشکلات و معضلات محیط زیستی می‌باشد که این بخش از اجرای طرح توسط اداره کل محیط زیست فارس به انجام رسید.

  وی اظهار امیدواری کرد: با مساعدت همکاران عزیز در کتابخانه های عمومی و ایجاد مشوق‌های مناسب، علاقمندان به کتابخوانی رغبت بیش از پیش نسبت به مطالعه کتاب‌های محیط زیستی پیدا کنند.

  گفتنی است در هفته محیط زیست سال گذشته نیز شصت مرکز ثابت و سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان فارس به کتاب های محیط زیستی مجهز شدند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ