.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: c8dcb54
 • تجلیل از خانواده شهید دفاع مقدس شهید بهادری با حضور معاون محیط زیست طبیعی سازمان، مدیر کل و جمعی از مسوولان حفاظت محیط زیست فارس
  مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس در هفته گرامیداشت مقام زن، با همراهی معاون محیط زیست طبیعی سازمان و تعدادی از مسوولان از خانواده شهید بهادری بازدید و از صبر و بردباری  آنان  تجلیل و تقدیر کردند.
 • 1397/12/22 چهارشنبه2019-03-13T10:24:53+03:30.
 • سعید محمودی اظهار داشت: خانواده شهدا به ويژه پدر و مادر شهيد، همچون آن شهيد داراي جايگاه و منزلت هم در پیشگاه خداوند و هم در جامعه اسلامی هستند. چرا که پدر و مادري که با جان و دل فرزندي را تربيت و بزرگ مي کنند و طبيعتا علاقه وافري به او دارند و او را از جان خود بيشتر دوست دارند  با دست خود اين فرزند را در راه خدا و براي اعتلاي کلمه حق روانه صحنه هاي دفاع و جهاد کرده اند. بنابراين هر اجر و پاداشي که براي آن فرزند در نظر گرفته مي شود و هر جايگاه و مقامي که او در نزد خدا دارد، والدين او نيز شريک هستند.

  حاج آقا سید السادات کاظمی امام جماعت این اداره کل نیز جایگاه خانواده شهید را جایگاه برجسته ای برشمرده و اذعان داشت: همسر شهید و ايثارگر نیز که افتخار هم زیستی و همراهي با شهید و ايثارگر را داشته و در موقع جنگ و جهاد علاوه بر تحمل دوري و فراق بار مسئوليت زندگي را بر دوش کشيده به طريق اولي در ثواب و اجر شهيد و ايثارگر شريک خواهد بود.

  حاج آقا کاظمی افزود: همسري که شریک زندگی و پشتیبان و سرپرست خود را به ظاهر از دست داده و بار نگهداری و تربیت فرزندان شهید و مسئولیت حفظ کرامت و عظمت شهید را در جامعه به دوش گرفته، پر واضح است که به همراه فرزندان شهید به عنوان یادگاران شهید که نزدیکترین نسبت و انتساب را به او دارند، منزلت و جایگاه برجسته ای نزد خداوند، مردم و جامعه دارند.

  در پایان از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست به رسم یادبود لوح سپاسی به همسر بزرگوار شهید اعطا شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ