.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 2d046ea
 • اجرای طرح بی زباله در فیروزآباد فارس
  به مناسبت قرار گرفتن در آستانه ایام نوروز و در راستای اجرای طرح دوباره بی زباله ، حاشیه بلوار ورودی شهر(شهید بهشتی) در فیروز آباد فارس از وجود زباله پاکسازی شد.
 • 1397/12/22 چهارشنبه2019-03-13T10:30:01+03:30.
 • در این برنامه که با هماهنگی اداره حفاظت محیط زیست فیروزآباد و با حضور فرماندار شهرستان فیروزآباد، شورای شهر، اداره آموزش و پرورش و مدیریت و پرسنل اداره منابع طبیعی، مسئولین و دانش آموزان مدرسه ابتدایی پسرانه فرهنگیان 1 و با همکاری کارخانه کربنات سدیم کاوه و امین لبن، فعالیت انجام شده و 5 هکتار از اراضی حاشیه بلوار شهید بهشتی شهر فیروزآباد پاکسازی و زباله های جمع آوری شده به سایت زباله شهر فیروزآباد انتقال یافت.

  علی پور رییس اداره حفاظت محیط زیست فیروزآباد ضمن تشکر از همه شرکت کنندگان، با بیان اثرات سوء رها سازی زباله بخصوص پلاستیک در طبیعت، اذعان داشت: که در راستای اصل 50 قانون اساسی، حفاظت از محیط زیست وظیفه همگانی بوده و یک یا دو دستگاه اجرایی قادر نخواهد بود به تنهایی و بدون مشارکت مردم در حفظ محیط زیست و منابع طبیعی عملکرد مناسبی داشته باشد. لذا از همه آحاد جامعه خواست با عدم پراکنش زباله در طبیعت بخصوص در ایام تعطیلات نوروزی و با فرهنگ سازی، طبیعتی زیبا و پاکیزه داشته و در حفظ این امانت الهی کوشا باشند. در پایان به شرکت کنندگان از طرف مدیریت کارخانه کربنات سدیم کاوه و شهرداری فیروزآباد جوایزی اهدا شد.

  همچنین در روز درختکاری کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در کنار مسئولین ادارات با هماهنگی اداره منابع طبیعی شهرستان نسبت به غرس نهال در بوستان روستای بایگان، این روز را گرامی داشتند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ