.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
جوابیه
 • کد خبر: 66d1564
 • جوابیه: شهرداری شیراز به جای فرار به جلو پاسخگو باشد
 • 1398/2/21 شنبه2019-05-11T00:33:19+04:30.
 • پیرو اظهار نظرهای کذب و غیر کارشناسانه مقامات شهرداری در پی خبر هرس بی موقع درختان در خیابان اردیبهشت شهر شیراز و در پاسخ به اظهارات عجیب ایشان روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، ضمن تکذیب گفته های ایشان اعلام کرد: این اقدام غیر صحیح، نادرست و غیر کارشناسی در روز پنجشنبه 98/02/19 و در حضور تعداد زیادی از مردم فهیم و دوستدار محیط زیست اتفاق افتاده و نهادهای زیست محیطی و عکاسان خبری نیز در محل حضور یافتند. گزارش نیروهای انتظامی در دو مرحله و فیلم های موجود موبایلی و دوربین های مدار بسته نیز گواه این ادعا است. 
  حافظان محیط زیست هیچگونه خصومتی با نیروهای زحمتکش شهرداری نداشته و صرفا براساس وظیفه ذاتی سازمان خود مانع تخریب آشیانه پرندگان و قطع شاخ و برگ درختانی که محل تخم گذاری و جوجه آوری تعداد زیادی پرنده بود شده اند.
  این اداره کل حق پیگیری قانونی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی را برای خود محفوظ می دارد و از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد نمود.
  مجموعه شهرداري بهتر است به جاي فرار به جلو و طرح ادعاهاي واهي پاسخگوي اقدام غيركارشناسي خود  و از بين بردن دهها لانه پرنده باشد.
  بديهي است در صورت نياز و دستور مقام محترم قضائي فيلم هاي اين اتفاق هم به مرجع قضائي ارايه مي شود و هم به  اطلاع افكارعمومي خواهد رسيد.
   

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر