.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
سخن مدیرکل
 • کد خبر: 109f273
 • پیام دکتر سعيد محمودي مدير کل حفاظت محيط زيست استان فارس به مناسبت روز کارمند
 • 1397/6/4 يكشنبه2018-08-26T14:08:49+04:30.
 •  

  فرا رسيدن چهارم شهريور؛ روز کارمند را به کارمندان خدوم و پرتلاش سازمان حفاظت محيط زيست کشور و خصوصا همکاران  گرامي مان در استان فارس  تبريک مي گويم و از درگاه خداوند متعال براي تمامي همکاران گرامي آرزوي سلامتي و موفقيت روزافزون داريم

  هفته نخست شهريورماه، به پاس تلاش مجاهدانه شهيدان رجايي و باهنر که در مسير خدمت صادقانه عالي ترين درجه انسانيت را به تصوير کشيدند، به نام هفته دولت نامگذاري شده است.

  تعهد صادقانه و فعاليت خالصانه به عنوان قدر مشترک خدمتگزاري در ميان دوستداران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به ويژه کارمندان دستگاه ها عينيت يافته است تا درجه والاي خدمت شايسته به ملت را به منصه ظهور رساند.

  بدون شک اقدامات و فعاليت‌هاي انجام شده در دولت تدبير و اميد مرهون زحمات و تلاش صادقانه بزرگ مردان و زناني است که در نقاط مختلف ميهن پهناور اسلامي به خدمت مشغولند.

  اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت، به ويژه شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت را به مديران و مسئولان و کارمندان دستگاه هاياجرايي  به ويژه سازمان محيط زيست  تبريک عرض مي‌نمايم و توفيق روزافزون اين عزيزان را در ارايه خدمات شايسته به کشور و مردم عزيزمان از درگاه ايزد منان خواستارم.

  در اسلام، منزلت اجتماعي به عنوان موهبت و امانت الهي در اختيار کارمندان و کارگزاران قرار مي گيرد تا براي رفع محروميت ها و گرفتاري ها از امور جامعه به کار گرفته شود. از اين رو، امام علي عليه السلام به يکي از کارگزاران خود چنين مي گويد: «کاري که به عهده توست، طعمه نيست، امانتي است که بر گردنت نهاده اند.»

  بنابراين، اگر کارمندان و کارگزاران نظام اسلامي با انگيزه هاي الهي، امانت داري و خدمت رساني به مردم در جايگاه خود قرار گرفته اند، بايد شکرگزار پروردگار بزرگ باشند؛ زيرا در جايگاهي هستند که مي توانند خاطري را شاد کنند، غمي را بزدايند، بي پناهي را پناه دهند و مظلومي را ياور باشند و به اين ترتيب، زمينه رشد و تعالي خود را فراهم سازند. رسول خدا صلي الله عليه و آله در اين باره مي فرمايد: «وقتي خداوند براي بنده اي نيکي خواهد، حاجت مردم را در دست او قرار مي دهد».


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ