اخبار برگزیده

اجرای برنامه هوای پاک در مدرسه ابتدایی حافظ شهرستان مهر

اجرای برنامه هوای پاک در مدرسه ابتدایی حافظ شهرستان مهر

در روز شنبه دوم دی ماه به مناسبت هفته هوای پاک اداره محیط زیست شهرستان مهر مراسمی با مشارکت واحد HSE پالایشگاه گاز پارسیان و مدرسه ابتدایی حافظ مهر اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهر گفت: روز شنبه دوم دی ماه به مناسبت هفته هوای پاک اداره محیط زیست شهرستان مهر  مراسمی با مشارکت واحد HSE پالایشگاه گاز پارسیان و مدرسه ابتدایی حافظ مهر اجرا کردند.

وی افزود: این مراسم باحضور تعدادی از مسئولین شهرستان، معاونت سپاه مقاومت مهر، کارشناس واحد  HSE و تعدادی از کارکنان آن واحد، مدیر و آموزگاران و تعداد 220 نفر دانش آموز مدرسه حضور داشتند.

دراین مراسم  ضمن اجرای سرود هوای پاک و خواندن مقاله  توسط دانش آموزان، نمایشگاه  نقاشی با مطالب هوای پاک اجرا شد و مدیر مدرسه ضمن خوش آمد گویی به مهمانان هفته هوای پاک را گرامی داشته و بیاناتی را در خصوص محیط زیست بیان کردند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست مهر در خصوص هفته هوای پاک و حفظ محیط زیست و جلو گیری از آلودگی های محیط زیست بیان داشت:  مناسبات های زیست محیطی برای این است که به ما انسانها حفظ هوای پاک و داشتن محیط زیست پاک را یادآور شود.

همه ی ما باید برای داشتن  آب،خاک و زمین پاک دست به دست هم دهیم و حفظ محیط زیست و توجه به قوانین محیط زیست را به دانش آموزان و نسل آینده انتقال دهیم.

  همچنین حاضرین از نمایشگاه  نقاشی دانش آموزان بازدید بعمل آوردند و به تعداد 10 نفر دانش آموز که نقاشی آنها به عنوان برترین انتخاب شده بود هدایایی تقدیم شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال ۱۴۰۱ "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین"