اخبار برگزیده

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس در پیامی فرا رسیدن سالروز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس در پیامی فرا رسیدن سالروز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل و امور رسانه حفاظت محیط زیست استان فارس، در متن پیام عطا پور شیرزاد آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع مقدس یاد آور فداکاری و جان فشانی رزمندگان در طول 8 سال جنگ تحمیلی است، حرکت جانانه و دلاورانه رمندگان اسلامی در سالهای دفاع مقدس موجب بیداری و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی گردید و بیانگر آمادگی و حفظ ارزش های اسلامی ملت قهرمان ایران است.

حدیث هشت سال دفاع مقدس، حکایت مقاومت و مظلومیت ملتی است که قله‌های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته‌اند.

بی شک دوران دفاع مقدس از برجسته ترین افتخاراتی است که در یاد ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسل های بعدی بر جای خواهد گذاشت.

آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان اسلام در سالهای دفاع مقدس است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستآوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمایانگر دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم بر افراشته اسلام و قرآن است را به همه ملت شهید پرور ایران اسلامی، علی الخصوص مردم همیشه در صحنه، جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده معزز شهداء و حافظان انفال الهی و کارکنان خدوم محیط زیست در استان پهناور فارس تبریک عرض کرده و از خداوند متعال سر بلندی ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری مسالت می نمایم.


                                                                                                                                                                                                                                                                                          عطا پورشیرزاد مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"