اطلاعیه

مهرواره(فراخوان) ادبی «مهربان با طبیعت»
مهرواره(فراخوان) ادبی «مهربان با طبیعت»
1400/7/26 دوشنبه مهرواره(فراخوان) ادبی «با طبیعت مهربان» اداره کل حفاظت محیط زیست فارس با همکاری  اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس مهرواره ادبی «با طبیعت مهربان» را به مناسبت هفته کودک فرخوان داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، رییس اداره آموزش و مشارکت های مردمی حفاظت محیط زیست استان گفت: این مهرواره (جشنواره)، در دو رده سنی 7 تا 11 سال (نوخوان و نونهال) و 12 تا 18 سال (نونگاه و نوجوان) به ترتیب در ​ قالب های متن ادبی و خاطره و همچنین، شعر و داستان، برای تمام اعضای کانون و دانش آموزان برگزار می شود.

 

زهرا شفیعی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار دهم دی ماه خواهد بود و آثار بایستی به طور مجزا، در قالب فایل ورد (word) و با اندازه قلم ١۴ و نوع قلم (B Nazanin) به همراه فرم مشخصات از طریق پست الکترونیک به آدرس afarinesheadabi@yahoo.com ارسال شود و در بخش داستان کوتاه اثر باید حداقل 700 کلمه باشد.

وی با اشاره به شرایط بیان شده در این فراخوان خاطر نشان کرد: این آثار بایستی توسط خود اعضای کانون و دانش آموزان خلق شده و ارسال تنها یک اثر در هر بخش  پذیرفته می شود.

 

رییس اداره آموزش و مشارکت های مردمی اظهار داشت: با توجه به امکان چاپ آثار برگزیده توسط دبیرخانه مهرواره، دست نوشته ها نباید پیش از این در هیچ کتاب، مجله و رسانه ای منتشر شده باشند.

شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر و محور های محتوایی می توانند با شماره تماس 07138302480، داخلی های 215 و 227 و 300 تماس گرفته یا به آدرس وب سایت http://Fars.kpf.ir مراجعه کنند.

 

زمان اختتامیه و اعلام نتایج​ نیز 29 دی ماه، هم زمان با روز ملی هوای پاک انتخاب شده است.
 

فايلها
مهرواره ادبي با طبيعت مهربان.pdf 201.811 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال ۱۴۰۱ "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین"