اطلاعیه

1401/10/18 یکشنبه هشدار اداره کل حفاظت محیط زیست فارس: احتمال نزدیک شدن حیوانات وحشی به مناطق مسکونی به گزارش روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست فارس ، رییس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش استان فارس ضمن اشاره به برخی نکات برای برخورد با حیات‌وحش در فصول سرد سال گفت : با توجه به بارش برف و باران و برودت هوا در اکثر نقاط استان، امکان دارد که گونه‌های جانوری حیات وحش به مناطق مسکونی در اطراف روستاها و حتی بافت های شهری نزدیک شوند.

وی همچنین گفت: از تمام هم استانیهای عزیز و علاقمند به محیط زیست، خواهشمند است در صورت مشاهده حیات وحش، ضمن اطلاع به ماموران محیط زیست با شماره تماس ۱۵۴۰ یا مراجعه به نزدیک‌ترین اداره یا پاسگاه محیط زیست، نهایت همکاری را برای جلوگیری از وارد آمدن هر گونه آسیب به این گونه‌های جانوری ارزشمند به عمل آورند. شهروندان باید توجه داشته باشند که پیش از همه چیز باید از گرفتن و یا آزار و اذیت آن‌ها خودداری کنند.

روابط عمومی حفاظت محیط زیست فارس عنوان کرده است: بدیهی است ادارات حفاظت محیط زیست در سطح استان نیز همانند سالهای گذشته، تمهیدات لازم را برای کمک رسانی و امداد به حیات وحش استان، انجام خواهند داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"