جوابیه

پيگيری پرونده عامل حيوان آزاری
پيگيری پرونده عامل حيوان آزاری
پيگيری پرونده عامل حيوان آزاری توضيحات فرمانده يگان حفاظت محيط زيست فارس در خصوص فیلمی از صحنه شکنجه یک قلاده سگ توسط فردی كه در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود. مجتبی شکرانه؛ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس در خصوص انتشار کلیپ فردی که سگ اهلی را با چوب دستی مورد ضرب و جرح قرار می دهد به روابط عمومی این اداره کل گفت: علی رغم اين كه حوزه وظايف اين سازمان به حفاظت از حيات وحش محدود است اما با پیگیری های به عمل آمده از طریق یگان حفاظت محیط زیست كشور و استان فارس و طرح شکایتی از طرف این اداره کل، فرد خاطي شناسایی و پرونده وی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
شکرانه افزود: با هماهنگی مقام قضایی و با همکاری پلیس پیشگیری و پس از چندین بار مراجعه به آدرس محل سکونت فرد متخلف متورای شده و موفق به دستگيري وي نشديم.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس اظهار داشت:با توجه به اینکه فرد مذکور کلیپ عذر خواهی منتشر کرده، با این حال، پیگیر موضوع بوده و در حال پیگرد قانونی پرونده می باشیم.
وی بیان داشت: بنابر گزارش منابع محلی افرادی از حامیان حیوانات، به محل مراجعه و با جعل عنوان اداری، خود را مامور محیط زیست معرفی کرده و سگ را تحویل گرفته اند که این موضوع نیز تحت پيگيری است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"