محیط زیست در رسانه ها

فرد حیوان آزار در استان فارس به مراجع قضایی معرفی شد
فرد حیوان آزار در استان فارس به مراجع قضایی معرفی شد
فرد حیوان آزار در استان فارس به مراجع قضایی معرفی شد فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس در خصوص فیلمی از صحنه شکنجه یک قلاده سگ در منطقه کامفیروز شهرستان مرودشت و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی گفت: این فرد حیوان آزار شناسایی و با طرح شکایت از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس به مراجع قضایی معرفی شده است.

فرد حیوان آزار در استان فارس به مراجع قضایی معرفی شد

فرد حیوان آزار در استان فارس به مراجع قضایی معرفی شد
عکس تزیینی است

شیراز - ایرنا- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس در خصوص فیلمی از صحنه شکنجه یک قلاده سگ در منطقه کامفیروز شهرستان مرودشت و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی گفت: این فرد حیوان آزار شناسایی و با طرح شکایت از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس به مراجع قضایی معرفی شده است.

مجتبی شکرانه؛ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس روز چهارشنبه اعلام کرد: در این فیلم ، فردی  سگ اهلی را با چوب دستی مورد ضرب و جرح قرار می دهد.

وی ادامه داد : به رغم این که  حوزه وظایف این سازمان به حفاظت از حیات وحش محدود است اما با پیگیری های به عمل آمده از طریق یگان حفاظت محیط زیست کشور و استان فارس و طرح شکایتی از طرف این اداره کل، فرد خاطی شناسایی و پرونده وی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

شکرانه افزود:با هماهنگی مقام قضایی و با همکاری پلیس پیشگیری و پس از چندین بار مراجعه به آدرس محل سکونت فرد متخلف برای دستگیری او اقدام شده و با تتوجه به اینکه این فرد متورای شده  هنوز موفق به دستگیری وی نشدیم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست فارس اظهار داشت:با توجه به اینکه فرد مذکور کلیپ عذر خواهی هم در این باره منتشر کرده، با این حال، ما همچنان پیگیر موضوع بوده و فرد متخلف در حال پیگرد قانونی است .

شکرانه همچنین بیان داشت : بنابر گزارش منابع محلی افرادی نیز ، با جعل عنوان مامور محیط زیست به محل مراجعه و سگ مصدوم را تحویل گرفته اند که این موضوع نیز تحت پیگیری است.

منبع: خبرگزاری ایرنا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید