محیط زیست در رسانه ها

برگزاری هفتمین برنامه جنگلانه در شهرستان زرقان  ​
برگزاری هفتمین برنامه جنگلانه در شهرستان زرقان ​
برگزاری هفتمین برنامه جنگلانه در شهرستان زرقان ​ در اولین روز از اسفند ماه 99 و همزمان با بارش رحمت الهی، هفتمین برنامه جنگلانه با کاشت بذر بادام کوهی و به همت انجمن همیاران محیط زیست زرقان در تنگ چشمه زرقان و پارک ملی بمو، برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، انجمن همیاران محیط زیست زرقان هفتمین برنامه درختکاری جنگلانه را با همکاری مسوولان شهرستان زرقان و حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس و استقبال سبز اندیشان زرقانی برگزار کرد.
 

در این مراسم سخنرانی فرماندار زرقان و مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس در خصوص اهمیت و حسن اجرای برنامه با هدف ایجاد حساسیت و ترغیب مردم به حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی و همچنین توجه به وضعیت آلودگی هوا و صنایع اطراف و اهمیت پارک ملی بمو به ایراد سخنرانی پرداختند.
 

انجمن همیاران محیط زیست زرقان نیز به نمایندگی مردم این شهرستان، خطاب به مسوولان ذیربط، خواستار پیگیرهای مداوم به منظور کاهش آلودگی هوا شد و اظهار داشت: با اطلاع رسانی مناسب در خصوص اقدامات انجام شده در این راستا، موجب آسودگی خاطر مردم خواهید شد.
 

در این برنامه علاوه بر مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس و فرماندار شهرستان زرقان، شهردار، رییس پارک ملی بمو، رییس اداره منابع طبیعی، مسوولان سپاه و اداره هوا شناسی، گروه کوهنوردی پارسه، اعضای انجمن همیاران محیط زیست زرقان و همچنین تعداد کثیری از مردم این شهرستان، حضور داشتند.
 

با همکاری شهردار زرقان به چند تن از شرکت کنندگان هدایایی به قید قرعه اعطا شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید