محیط زیست در رسانه ها

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیراز خبر داد: کشف ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی در شیراز
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیراز خبر داد: کشف ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی در شیراز
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیراز خبر داد: کشف ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی در شیراز ایسنا/فارس رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیراز، با اشاره به برخورد قاطع با قاچاقچیان حیات وحش، گفت: با تلاش کارکنان این اداره ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی از متخلفان در شیراز کشف و ضبط شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیراز خبر داد:

کشف ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی در شیراز

کشف ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی در شیراز

ایسنا/فارس رئیس اداره حفاظت محیط زیست شیراز، با اشاره به برخورد قاطع با قاچاقچیان حیات وحش، گفت: با تلاش کارکنان این اداره ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی از متخلفان در شیراز کشف و ضبط شد.

ابراهیم حیدری گفت: در راستای مقابله با قاچاق حیات وحش و ممانعت از خرید و فروش پرندگان وحشی در جمعه بازار شیراز موسوم به بازار شیطان نیروهای یگان حفاظت محیط زیست اداره شیراز ضمن هماهنگی با دادستان شهرستان شیراز و دریافت حکم قضایی با همکاری فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان طی عملیات مشترکی تعداد ۱۵۰ قطعه پرنده وحشی ار متخلفین و قاچاقچیان حیات وحش کشف و ضبط کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی محیط زیست فارس، او افزود: این پرندگان وحشی شامل طرقه، سهره، بلبل خرما و مرغ مینا است و مطابق بند (ج) ماده ۱۰ قانون شکار و صید خرید و فروش و زنده گیری آن‌ها جرم است.

حیدری خاطرنشان کرد: پرندگان کشف شده پس از تیمار و رعایت اصول اولیه قبل از رها سازی، در عصر همان روز در مناطق طبیعی اطراف شیراز که از زیستگاه‌های این گونه پرندگان است رها سازی شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 شعار سال 1400 «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»