محیط زیست در رسانه ها

مدیرکل محیط زیست فارس خبر داد: پاسگاه‌های محیط بانی فارس به انرژی خورشیدی مجهز می‌شود
مدیرکل محیط زیست فارس خبر داد: پاسگاه‌های محیط بانی فارس به انرژی خورشیدی مجهز می‌شود
مدیرکل محیط زیست فارس خبر داد: پاسگاه‌های محیط بانی فارس به انرژی خورشیدی مجهز می‌شود ایسنا/فارس مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس از نصب ۳۰ دستگاه مبدل‌ انرژی خورشیدی برای تولید برق و پشتیبانی از سیستم‌های بی سیم در پاسگاه‌های محیط بانی استان تا پایان امسال خبر داد.

مدیرکل محیط زیست فارس خبر داد:

پاسگاه‌های محیط بانی فارس به انرژی خورشیدی مجهز می‌شود

پاسگاه‌های محیط بانی فارس به انرژی خورشیدی مجهز می‌شود

ایسنا/فارس مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس از نصب ۳۰ دستگاه مبدل‌ انرژی خورشیدی برای تولید برق و پشتیبانی از سیستم‌های بی سیم در پاسگاه‌های محیط بانی استان تا پایان امسال خبر داد.

حمید ظهرابی بیان کرد: به منظور مقابله با تغییرات آب و هوایی، ۳۰ دستگاه مبدل انرژی خورشیدی به الکتریکی (پنل خورشیدی) برای پاسگاه‌های محیط بانی و اداره کل از صندوق ملی محیط زیست، تامین شده و در حال نصب است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی محیط زیست فارس، او فزود: تاکنون تعداد ۱۰ دستگاه از این مبدل‌ها در پاسگاه‌های محیط بانی شهرستان‌های لار، بوانات، و سایر پاسگاه‌های محیط بانی نصب شده و قرار است تا پایان سال در چندین نقطه از پاسگاه‌های شهرستان‌های آباده، اقلید، کازرون، نورآباد و بختگان نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد.

ظهرابی خاطرنشان کرد: این مبدل‌های خورشیدی در مواردی مانند پشتیبانی از سیستمهای بیسیم محیط بانها، تولید برق برای برخی پاسگاه‌ها که دسترسی به برق شهری ندارند و یا مناطق صعب‌العبور که دسترسی به انرژی الکتریکی برای آنها امکان‌پذیر نیست، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

او یادآور شد: این طرح در قالب تفاهم‌نامه‌ای که بین کمیسیون ملی توسعه و اصلاحات کشور چین و سازمان محیط زیست منعقد شده اجرا می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 شعار سال 1400 «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»